VCA POLIKLĪNIKA PĻAVNIEKI

2 pulss

2 pulss

3 pulss

3 pulss

Plavnieki cmyk

Veselības centru apvienības (VCA) poliklīnikā Pļavnieki augsti kvalificēti dažādu specialitāšu ārsti ātri un kvalitatīvi veic slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī nodrošina visu veidu rehabilitācijas pakalpojumus.


Diagnostika

Iestādē rentgendiagnostikā izmanto tikai jaunākās paaudzes digitālās iekārtas –  rentgeniekārtu, digitālo osteodensitometrijas iekārtu, daudzslāņu datortomogrāfijas iekārtu, mamogrāfijas iekārtu ar tomosintēzi, kas ļauj veikt krūts dziedzeru padziļinātu izmeklēšanu. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana radioloģijā ļauj samazināt jonizējošā starojuma devas līdz minimumam. Ultrasonogrāfijas un doplerogrāfijas izmeklējumus mūsu speciālisti veic ar speciāli aprīkotām augstākās klases ultrasonogrāfijas iekārtām. Acu slimību izmeklēšanā tiek izmantota acs datortomogrāfijas metode (OCT). Ir pieejami endoskopiskie izmeklējumi dažādu orgānu slimību diagnostikai – ausu, kakla, deguna slimību, ginekoloģisko, uroloģisko un proktoloģisko slimību gadījumos pie attiecīgā speciālista –, kā arī kuņģa un zarnu trakta endoskopiskā izmeklēšana. Diagnostiskie izmeklējumi tiek veikti profesionāli un operatīvi gan valsts finansējuma ietvaros, gan kā maksas pakalpojumi. Lai taupītu pacientu laiku, tiek veikts iepriekšējs pieraksts diagnostiskā izmeklējuma saņemšanai.

Dienas terapeitiskais stacionārs

Piedāvājam veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu valsts finansējuma ietvaros un kā maksas pakalpojumu. Iespējams veikt arī veselības pārbaudes (check-up) par maksu. Komplekso veselības pārbaudi veicam dažu dienu laikā. Pēc izmeklēšanas, ja rodas nepieciešamība, piedāvājam ārstēšanu dienas stacionāra apstākļos.

Dienas ķirurģiskais stacionārs (1. līmenis – augstākais)

Piedāvājam operatīvās ārstēšanas metodes abdominālajā ķirurģijā, ginekoloģijā, oftalmoloģijā, traumatoloģijā, ortopēdijā, proti, dažādu veidu trūču operācijas, dzemdes abrāzijas, proktoloģiskās operācijas, izmantojot lāzeru, acu plakstiņu koriģējošās operācijas, karpālā kanāla operācijas u.c. Tiek izmantotas dažādas atsāpināšanas (anestēzijas) metodes atbilstoši anesteziologa izvēlei (pēc konsultācijas).

Dienas rehabilitācijas stacionārs

Tiek nodrošināti rehabilitācijas pakalpojumi dienas stacionāra apstākļos saskaņā ar fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta izveidoto rehabilitācijas plānu multiprofesionālās rehabilitācijas komandas darbam (atbilstoši pacienta slimībai). Tiek izmantotas visas valstī apstiprinātās medicīniskās rehabilitācijas tehnoloģijas: fizikālās medicīnas tehnoloģijas, ergoterapija, fizioterapija, audiologopēdija u.c. Ar mūsdienu jaunākajām rehabilitācijas iekārtām aprīkotais rehabilitācijas centrs nodrošina pacientiem ātru un sekmīgu atlabšanu.

Atveseļošanās un skaistumkopšanas centrs

Piedāvājam ārstnieciskās ūdensdziedniecības procedūras (vingrošana baseinā, Šarko duša, zemūdens masāža), limfodrenāžu, podologa pakalpojumus. Izmantojam jaunākās paaudzes lāzeru dažādām ādas atjaunošanas procedūrām, lāzerepilācijai. Sejas, roku un dekoltē zonas ādas trīskāršai atjaunošanai (attīra, piepilda, bagātina) tiek izmantota viena no Latvijā vēl maz pieejamām iekārtām ādas bagātināšanai ar skābekli (OXYgeneo).

Neiro klīnika

Veic detalizētu neirofizioloģisko izmeklēšanu, agrīno diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot elektroencefalogrāfiju, nakts miega analīzi, elektromiogrāfiju, izsaukto potenciālu analīzi, galvas impulsa testu, slīpā galda testu un citas galvas smadzeņu un perifēro nervu izmeklēšanas iekārtas un tehnoloģijas. Tiek nodrošināta specializēta un plaša neiroloģisko slimību laboratorā diagnostika. Neiro klīnikā pieejama lumbālpunkcijas manipulācija muguras smadzeņu šķidruma paņemšanai, likvora dinamikas traucējumu diagnostikai. Ja nepieciešams, tiek nodrošināta ārstēšana dienas stacionārā.

Ārstēšana

Vairāk nekā 100 dažādu nozaru sertificēti ārsti speciālisti ikvienam pacientam sniegs nepieciešamās konsultācijas un nodrošinās individuālu pieeju slimības diagnostikai un ārstēšanai.

Zobārstniecība

Pieejami zobārstniecības un zobu protezēšanas pakalpojumi pilnībā renovētās telpās, izmantojot augstākās klases zobārstniecības iekārtas un zobārstniecības un zobu protezēšanas tehnoloģijas.

VCA poliklīnika PĻAVNIEKI
A.Saharova iela 16, Rīga Izveidot maršrutu

Kontaktinformācija

Darba dienās: 08.00-21.30
Sestdienās: 08.00-15.30

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 677999778828

Pieraksts pie ģimenes ārsta, mājas vizīšu pieteikšana: 67136979

Kompleksā veselības pārbaude Check-up: 28392359

Ķirurģijas dienas stacionārs: 67799977

Veselības veicināšanas centrs: 6713696420014610

Medicīniskās komisijas: 67799977, 8828

VCA Pļavnieki administrācija: 67136974

 

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

VCA POLIKLĪNIKAS