Image

VCA – izcilība medicīnā

Mūsu misija

Nodrošināt uz klienta vajadzībām orientētu, kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi ģimenei draudzīgā iestādē.

Mūsu vīzija

Sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības līmeņa paaugstināšanā, kļūstot par Eiropā atzītu teicama servisa finansiāli ilgtspējīgu veselības aprūpes iestādi, kas orientēta uz slimību profilaksi, slimību agrīnu diagnostiku, kvalitatīvu ārstēšanu un veselīga dzīves veida popularizēšanu.

VCA - nozīmīgs ambulatoro pakalpojumu sniedzējs

Veselības centru apvienība (VCA) piedāvā medicīnas pakalpojumus Rīgā un lielākajās reģionu pilsētās Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, kā arī Talsos, Madonā un Saldū - 12 poliklīnikās un 5 doktorātos. VCA sniedz ikvienam pacientam ērtu pieeju labākajiem mediķiem savas dzīves vai darba vietas tuvumā.

VCA nodrošina pakalpojumus pilnā veselības aprūpes ciklā — no veselīga dzīvesveida uzturēšanas iespējām līdz diagnostikai un ārstēšanai. VCA strādā vairāk neka 1 300 ārstniecības personas, piedāvā saviem pacientiem vairāk nekā 2 000 dažādus pakalpojumus un apkalpo vairāk nekā 160 000 pacientu mēnesī. 

VCA - daļa no lielas ģimenes

VCA ietilpst veselības uzņēmumu holdingā RePharm, kas sevī apvieno veiksmīgi strādājošus uzņēmumus: Mēness aptieka, Recipe plus, Centrālā Laboratorija, Rīgas farmaceitiskā fabrika, kuri ir iesaistīti dažādos izaugsmes projektos un pastāvīgi attīstās.

Solis pretī veselībai kopā ar VCA!