<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> ŽURNALS VESELĪBAS NOSLĒPUMI

LV | RU | EN

 

ŽURNĀLS VESELĪBAS NOSLĒPUMI

Visi zina, ka veselība ir viena no katra cilvēka dzīves pamatvērtībām. Žurnāls „Veselības noslēpumi” ir ģimenei un veselībai veltīts ikmēneša informatīvs izdevums, kas iznāk latviešu un krievu valodās un tiek izplatīts aptiekās, poliklīnikās, veselības centros un doktorātos bez maksas.


Žurnāla „Veselības noslēpumi” mērķauditorija ir aktīvi cilvēki, kuriem prioritāte ir sava un tuvāko veselība un kuri nebaidās kombinēt dažādas ārstniecības metodes, lai nonāktu pie vēlamā rezultāta. Žurnāla tematika aptver plašu noderīgas informācijas klāstu mūsdienu pilsētniekam, intervijas ar speciālistiem. Rakstu autori ir atzīti speciālisti savā jomā, kas sniedz vērtīgu informāciju vienkāršā valodā par dažādu slimību profilaksi, diagnostikas veidiem un ārstēšanas iespējām un metodēm. Katrā žurnāla numurā ir arī dažādu speciālistu, piemēram, kosmetologu, dietologu, psihologu, noderīgi ieteikumi, veselīga dzīvesveida principi un pašpalīdzības noslēpumi dažādām ikdienas situācijām, kad pasliktinājusies veselība.

Kopēja izdevumu tirāža: 30 000 eks. (mēnesī)
Sasniedzama auditorija: 110 000 cilvēku (mēnesī) (bezmaksas izplatīšana)

Informācija reklāmdevējiem: 29722621

Veselības noslēpumi 2017. gads

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.