<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> VCA polikīnikas aicina skriet!

LV | RU | EN

 

 

VCA poliklīnikas aicina skriet „Lattelecom Riga Marathon 2018” un atgūsti labu pašsajūtu "Mēness aptieka" rigas maratonsmasāžas zonā. 

Ar īpašām rūpēm par tiem maratonistiem, kas skrien garās distances (42 un 21 km), zinoši speciālisti ar labām masiera prasmēm gaidīs „Mēness aptieka” masāžas zonā. Relaksējošu palīdzību jau tradicionāli varēs saņemt ikviens no gargabalniekiem. Savukārt prasmīgi „Veselības centru apvienība” fizioterapeiti, palīdzēs sportistiem atgūt labu pašsajūtu ar teipošanas metodes palīdzību. 

„Mēness aptieka” masāžas zonā varēs saņemt arī īpašo aproci „Dzīvo tālāk!”, atbalstot onkoloģijas pacientus. Šāda iespēja maratonistiem un līdzjutējiem tādēļ, ka Latvijas simtgades maratonam savus komandas skrējiena mērķus „Mēness aptieka” ir paplašinājusi. Kopā ar veselības jomā strādājošās uzņēmumu grupas „Repharm” kolektīviem no „Veselības centru apvienības”, „Recipe plus”, „Centrālās laboratorijas”, „Rīgas Farmaceitiskās fabrikas”, kā arī sadarbības partneriem no „O fonds” „Mēness aptieka” apliecinās atbalstu onkoloģijas pacientiem un skrienot vienotā komandā „Dzīvo tālāk!”. Komandas īpašais vēstnesis ir sporta žurnālists Edgars Barbaks. LNT žurnālists Edgars Barbaks starptautiskajā Rīgas maratonā piedalījies daudzkārt. Šoreiz viņš ar īpašu mērķi skries komandā „Dzīvo tālāk!” kopā ar meitu.

LNT žurnālists Edgars Barbaks: „Esmu sporta žurnālists un gan darbā, gan dzīvē zinu, ko nozīmē komandas sajūta. Mums visiem ir svarīgi apzināties, ka izšķirošos brīžos varam būt viena stipra komanda. 21. gadsimtā daudz var panākt, izmantojot tehnoloģijas un jaunākos sasniegumus zinātnē. Ir lieliski, ka onkoloģijas pacientu atbalsta programma "Dzīvo tālāk!" vienā no nozarēm ļauj katram, kurš saskāries ar diagnozi limfoma, veikt svarīgo pozitronu emisijas komjūtertomogrāfijas (PET/CT) izmeklējumu pilnīgi bez maksas, un tas arī tiešā nozīmē ļauj cilvēkiem dzīvot tālāk. Skriesim, atbalstot šo projektu, lai šādu vērtīgu iniciatīvu Latvijā būtu vairāk!"

„Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Mēs, strādājot ar īpašām rūpēm par savu klientu veselību, šogad komandas skrējiena mērķus esam īpaši paplašinājuši un skriesim, paužot atbalstu līdzcilvēkiem, kurus ir skārusi onkoloģiska slimība. Tādējādi ikvienu vedinām domāt par veselīga dzīvesveida būtisko nozīmi mūsu ikdienā, novērtēt augsto veselības cenu un domāt par to, kā varam atbalstīt slimības skartos. „Mēness aptieka” lepojas, ka esam uzņēmumu grupā, kas šogad īsteno vērienīgo labdarības programmu limfomas pacientu diagnostikai, tādēļ startējam kopā ar kolēģiem šīs programmas atbalsta komandā ”Dzīvo tālāk!” un ceram uz lieliskiem rezultātiem.”

 

Labdarības programmu „Dzīvo tālāk!” īsteno veselības uzņēmumu grupa „Repharm”, ziedojot 350 000 eiro, un pacientu atbalsta fonds “O fonds”. Šīs programmas pusgada
darbības rezultātā mūsdienīgos un terapijas noteikšanai kardināli nepieciešamos pozitronu emisijas tomogrāfijas jeb PET/CT diagnostikas izmeklējumus bez maksas saņēmuši jau 125 limfomas pacienti.

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.