<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> OCT diagnostika – tagad arī VCA poliklīnikā “Aura” 

LV | RU | EN

 

 

OCT diagnostika – tagad arī VCA poliklīnikā “Aura” oct diagnostika aura

VCA poliklīnikas “Aura” oftalmoloģijas nodaļā janvārī uzstādīta vadoša ražotāja “Heidelberg Engineering” optiskās koherences tomogrāfijas (OCT) iekārta. OCT ir augstas precizitātes neinvazīva attēlveidošanas diagnostika, kura izmanto tuvā infrasarkanā diapazona lāzerstarus, lai analizētu acs audu struktūru un iegūtu informāciju gan par tīkleni, gan acs priekšējo daļu – radzeni, varavīksneni, lēcu un priekšējo kameras kaktu. VCA “Aura” poliklīnikā OCT izmeklējumu ir iespējams veikt arī bērniem, kas ir salīdzinoši reti pieejams izmeklējums šai pacientu grupai.
OCT ļauj diferencēt patoloģiskas izmaiņas tīklenē, kuras nav pamanāmas ar standartizmeklēšanas metodēm. OCT diagnostiku izmanto makulas deģenerācijas gadījumā, kā arī diabēta pacientiem. Tāpat, ja ir paaugstināts acs iekšējais spiediens, OCT ļauj precīzi noteikt, vai attīstījusies glaukoma un kādus bojājumus tā nodarījusi, jo OCT var niansēti aplūkot redzes nervu. Glaukomas pacientiem OCT ir vispiemērotākā izmeklēšanas metode, lai izvērtētu, kādi panākumi ir uzsāktajai ārstēšanai.
 
Regulārā cena 30,00 EUR 
Akcijas cena februārī 25,00 EUR
 

Sīkāka informācija pa VCA vienoto pieraksta telefona numuru 677999778828, vai izmantojot e-pierakstu www.epoliklinika.lv

Pilnvērtīgs e-pieraksts internetā, bez gaidīšanas rindā vai zvanīšanas.

VCA poliklīnika "AURA", Nīcgales iela 5, Rīga

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.