<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> Magnētiskā rezonanse VCA poliklīnikā "Elite"

LV | RU | EN

 

 

JAUNA MAGNĒTISKĀS REZONANSES IZMEKLĒJUMU PIEREDZE, KVALITĀTE UN ĀTRUMS. magnetiska rezonanse imanta elite vca

VCA poliklīnikā “Elite” pieejama jauna premium klases magnētiskās rezonanses (MR) iekārta GE “Signa Voyager”, kura mūsu pacientiem nodrošinās pilnībā jaunu MR izmeklējumu pieredzi, kvalitāti un ātrumu.

Mēs veiksim ne tikai galvas, mugurkaula, locītavu un muskuļu, bet arī vēdera dobuma un mazā iegurņa orgānu, kā arī asinsvadu MR izmeklējumus, vēl vairāk nostiprinot savas pozīcijas vizuālās diagnostikas jomā.

Jaunās iekārtas modernās skenēšanas un vizualizācijas tehnoloģijas, kā arī diagnostikas programmatūra ļauj uzņemt, nolasīt un interpretēt izcilas kvalitātes attēlus, izšķirt orgānu struktūras nianses un apskatīt tos dažādos rakursos. Tādējādi tiek iegūta vēl daudzpusīgāka un precīzāka informācija par jūsu veselības stāvokli.

GE “Signa Voyager” ir palielināts darbības ātrums, kas saīsina izmeklējuma laiku. Iekārtas paplašinātais atvērums ļauj pacientiem justies brīvāk, kā arī izmeklēt cilvēkus ar palielinātu ķermeņa svaru (līdz pat 250 kg). Būtiski samazinātais darbības trokšņu līmenis un atsevišķos gadījumos pat pilnīgi klusās sekvences uzlabo pacienta komfortu, salīdzinot ar parastu MR izmeklējumu.

“Motion-free” tehnoloģija ļauj pacientam mazāk domāt par neizkustēšanos, jo samazina kustību artefaktus. Savukārt vēdera un mazā iegurņa orgānu izmeklējumos vairs nevajag aizturēt elpu. Izmeklējot pacientus ar metāla implantiem, tiek nodrošināts skaidrāks attēls, kas citkārt nebūtu iespējams.

Tāda ir mūsu jaunā GE “Signa Voyager” magnētiskā rezonanse.

Pieejama tikai VCA poliklīnikā “Elite”, Anniņmuižas bulvārī 85, Rīgā. Uzziniet vairāk un pierakstieties: 8828, 26135455, 67421882, www.epoliklinika.lv 

Ārstniecības iestādes kods: 0100 - 64120

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.