<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/>  Jauns veloergometrs VCA "AURA"

LV | RU | EN

 

 Jauns veloergometrs VCA "AURA"

“Veselības centru apvienības” (VCA) poliklīnikā “AURA” no marta vidus ir pieejams Nīderlandes ražotāja “Lode” īpaša dizaina veloergometrs  velo aura “Recumbent”, kurš sirds funkcionālos izmeklējumus ļaus veikt visa vecuma, auguma un svara pacientiem, kā arī tiem, kuriem ir grūtības noturēt līdzsvaru. Slodzes testu veikšanai “Recumbent” ir aprīkots ar speciāli izstrādātu veloergometra atzveltni, kura atbalsta pacienta ķermeņa augšdaļu – tas diagnostiku padara pieejamu arī pacientiem ar palielinātu svaru. Jauno veloergometru iespējams pielāgot arī nestandarta izmeklējumiem – gan diagnostiskiem, gan kontrolētiem kardiorehabilitācijas testiem. “Recumbent” izslēdz pacienta kustību radītos “trokšņus” pieraksta signālā, kas palīdz precīzas diagnozes noteikšanai. Savukārt automātiska asinsspiediena mērīšanas sistēma ar ērtu “Orbit” tipa manšeti ļauj ātri veikt asinsspiediena izmaiņu monitoringu slodzes testa laikā. “Recumbent” programmatūra var saglabāt atmiņā visus pacientam veikto izmeklējumu datus pilnā apjomā, kas ļauj vēlāk salīdzināt veselības stāvokļa izmaiņas. Jaunā iekārta ir piemērota arī sporta medicīnas vajadzībām.

VCA “AURA” ir viena no retajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kurā ir uzstādīta šādas funkcionalitātes kardiodiagnostikas iekārta

Sīkāka informācija pa VCA vienoto pieraksta telefona numuru 677999778828, vai izmantojot e-pierakstu 

Pieraksties internetā www.epoliklinika.lv
Pilnvērtīgs e-pieraksts internetā, bez gaidīšanas rindā vai zvanīšanas

Redzamas brīvās pieraksta vietas gan maksas, gan valsts apmaksātiem pakalpojumiem tiešsaistē

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.