<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> Jaunākās paaudzes diagnostikas iekārta VCA poliklīnikā "AURA"

LV | RU | EN

 

 

VCA poliklīnikas “Aura” dermatoloģijas nodaļā ir uzstādīta jaunākās paaudzes ādas attēlu un video dermatoskopijas iekārta  dermaskopija aura“Molemax HD Pro”. 

Šī iekārta ļaus paaugstinātā izšķirtspējā analizēt pigmentētos ādas veidojumus un ar mākslīgā intelekta palīdzību tos salīdzināt plašā skenēto attēlu datu bāzē. Tas dos iespēju iegūt papildu viedokli par pacienta ādas stāvokli.

Līdz ar “Molemax HD Pro” iekārtas uzstādīšanu, VCA “Aura” kļūst par vienu no retajām klīnikām Latvijā, kur pieejams šāda līmeņa diagnostikas aprīkojums.

Dermatologu ieteicams apmeklēt jebkura vecuma pacientiem, lai pārbaudītu ādas jaunveidojumus, kā arī riska grupu pacientiem. “Molemax HD Pro” ir īpaši noderīgs palīgs ārstam ādas vēža agrīnā diagnostikā.

Jaunā iekārta palīdzēs arī matu izkrišanas un ārstēšanas gadījumā, jo ļaus analizēt matu blīvumu, diametru un augšanas ātrumu.

Tādējādi VCA “Aura” nodrošinās augstākā līmeņa ādas veselības diagnostiku tandēmā ar vadošo speciālisti ādas pigmentēto jaunveidojumu noteikšanā – Ilzi Jākabsoni, kā arī pieredzes bagātajiem dermatologiem – Žannu Zakovrjašinu, Irēnu Sjucillo un Marinu Muhenbergu.

Redzēt brīvos pieņemšanas laikus un veikt pierakstu pie speciālistiem varat tiešsaistē – www.epoliklinika.lv

VCA poliklīnika "AURA", Nīcgales iela 5, Rīga. 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.