<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> Informācija pacientiem par maksu uz VCA poliklīniku reģistratūru tālruņiem un zvanu centru.

LV | RU | EN

 

  • Sākums >
  • VCA Jaunumi >
  • Informācija pacientiem par maksu uz VCA poliklīniku reģistratūru tālruņiem un zvanu centru.

 

Aktuāla Informācija pacientiemvca zvanu centrs

Pacientu ērtībām pie VCA poliklīniku speciālistiem un izmeklējumiem iespējams pierakstīties, zvanot uz zvanu centra tālruņiem: 677 999 77 un 8828

Cik maksā zvans uz zvanu centra tālruņiem?

Atkarībā no operatora, kuru lieto zvanītājs, maksa par zvanu uz tālruņa numuru 677 999 77 Tele 2, LMT un Bite klientiem ir bez maksas, bet Lattelekom klientiem maksa ir 0,40 eur, minūtē.

Savukārt zvanot uz tālruni 8828 LMT 0.19 eiro/minūtē , Amigo un Bites klientiem 0,11 eur/min, Tele 2 klientiem 0,26 eur/min bet Lattelekom klientiem 0.03 eur/min

Tarifi norādīti ņemot vērā aktuālo informāciju uz 17.07.2017 un tos nosaka zvanītāja operators, ņemot vērā klienta tarifu plānu. VCA neatbild par operatoru tarifu izmaiņām. Jautājumu gadījumā par rēķiniem un maksu lūdzam sazināties ar savu operatoru.

  

 

Aicinām bezmaksas izmantot E-POLIKLINIKA , kur iespējams gan pierakstīties gan arī pieteikt atzvanu.

E-POLIKLINIKA, kur, reģistrējoties, katrs pats var pilnvērtīgi pierakstīties pie ģimenes ārsta vai speciālista, apskatīt pieejamos vizītes laikus, turklāt izvēlēties gan maksas, gan valsts apmaksātus pieņemšanas laikus.

 

 

Piesakoties E-POLIKLINIKA, AS “Veselības centru apvienība” operators atzvanīs stundas laikā, lai vienotos par vizītes laiku un pierakstīs pie nepieciešamā speciālista vai uz izmeklējumu VCA poliklīnikā. Variet pieteikties E-POLIKLINIKA arī lai uzdotu jautājumu, vai atteiktos no vizītes.

epoliklinikas linkam ir bezmaksas un viss, kas nepieciešams, ir interneta pieslēgums un dators.

 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.