<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> 24 h Holtera monitorēšana VCA poliklīnikā "Jugla"

LV | RU | EN

 

 

24 h holtera monitorēšana VCA poliklīnikā "Jugla" 24H holtera monitoresana

24 stundu EKG pieraksts – Holtera monitorēšana. Šī metode palīdz ārstam novērtēt sirds ritma traucējumus 24 stundu laikā, uzrādot, kāda veida aritmija ir pacientam, cik biežas ir ritma traucējumu epizodes un to ilgums. Ar Holtera monitorēšanas palīdzību ir iespējams noteikt arī sirds muskuļa išēmijas epizodes, proti, noteikt stenokardijas gadījumus, kā arī vienlaikus atklāt asimptomātiskās išēmijas epizodes. Izmeklējumu veic pacientiem ar aizdomām par sirds ritma traucējumiem vai citām sirds slimībām.

Holtera monitorēšanai tiek izmantota neliela pārnēsājama EKG iekārta, ar kuras palīdzību sirdsdarbību kontrolē 24 stundas. Elektrodus piestiprina pacientam zem drēbēm, un EKG pieraksta iekārta jānēsā piestiprināta pie ķermeņa 24 stundas. Pacients veic atzīmes par simptomiem, kas parādās fiziskās aktivitātes laikā, atzīmē lietotos medikamentus. Ārsts, analizējot iegūtos datus, var noteikt gan sirdsdarbības ritma traucējumus, gan sirds muskuļa trofikas izmaiņas un to cēloņus.

Pieraksts pa tālruni: 677 999 778828 
www.epoliklinika.lv 
VCA poliklīnika "Jugla", Juglas ielā 2

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.